Skip Navigation
 

Wyszukiwarka

Cena od do

» Reklama
grafiti nails
» Znajdź nas na Facebooku

Które hybrydy najlepsze
Gelish harmony
Ra nails
Esn gel me
INM
EFexclusive gellacco

usługi

.W naszym gabinecie możesz zadbać o skórę dłoni i stóp a także o paznokcie i rzęsy .

CENNIK USŁUGPERMANENTNE ZAGĘSZCZANIE I PRZEDŁUŻANIE RZĘS (1;1 2;1 3;1) 300zł
Dopełnienie od 150zł
Zagęszczenie kącików oczu ( efekt delikatny zalotny lub widoczny karnawałowy ) 60zł
Rzęsy naturalne z norki oraz jedwabne również rzęsy syntetyczne w tym kolorowe.
Metoda przedłużenia i zagęszczenia dobierana jest na miejscu do kształtu oka klientki a także do oczekiwań.
PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure 40zł
Manicure hybrydowy ponad 450 kolorów) 140zł
Manicure ciepły 60zł
Manicure +zabieg nawilżająco-odżywczy 80zł
Zabieg nawilżająco odżywczy na dłonie 50zł
Zabieg parafinowy na dłonie 50zł
Manicure + zabieg parafinowy 80zł
Zabieg ULTRADŻWIĘKI na dłonie 50zł
Manicure + zabieg regenerująco odmładzający na dłonie 80zł
Pedicure(frezarka) 100zł
Pedicure + zabieg wygładzająco odżywczy 140zl
Pedicure + zabieg parafinowy 150zl
Malowanie paznokci jeden kolor 10zł
Malowanie paznokci frencz 20 zł
Malowanie paznokci + zdobienie od 20zł


METODA AKRYLOWA I ŻELOWA
Wzmocnienie naturalnej płytki żelem lub akrylem 160zl
Akryl lub żel przedłużenie naturalne 190zl
Akryl ,żel,lub combo na tipsie lub szablonie frencz 230 zł
Akryl ,żel na tipsie lub szablonie ze zdobieniami od 230 zł
Akryl , żel na stopach french+ pedicure 180 zł
Akryl , żel na stopach zdobienia + pedicure od 200 zł
Hybryda na stopach jeden kolor + pedicure 170zł
Hybryda na stopach zdobienia + pedicure od 180zł
Zdjęcie starej masy akrylowej lub żelowej + manicure 80zł

JEŚLI ZAKŁADAMY NOWE PAZNOKCIE _ ZDJĘCIE STAREJ MASY GRATIS!!!
NIE MA MOŻLIWOŚCI MALOWANIA PAZNOKCI U STÓP , ZDOBIENIA , POKRYCIA ŻELEM LUB AKRYLEM BEZ WCZEŚNIEJSZEGO WYKONANIA USŁUGI PEDICURE !!!!

DOPEŁNIENIE I ODNOWA

DOPEŁNIENIE to niewielka korekta tzw odrostu przy wale okołopaznokciowym ,ewentualna poprawa kształtu paznokci i ponowne nabłyszczenie . Dopełnienie możliwe jest do dwóch tygodni od wykonanej usługi (po tym terminie robimy odnowę) Cena za dopełnienie to odpowiednio ½ kwoty jaką zapłaciliśmy za wykonane paznokcie.

ODNOWA to korekta całości paznokcia(zdjęcie większości starej masy) ,ze zmianą lub dopełnieniem wzoru , podniesieniem frenczu , wymodelowaniem nowej krzywej C, itd. .Cena za odnowę to jest zazwyczaj o 10,20zł mniejsza od nowych paznokci , może też być taka sama lub większa zależy od zdobienia.


Wszystkie usługi wykonywane są na profesjonalnych produktach posiadających Atesty Ministerswa zdrowia . Pracujemy na : Grafiti , Entiti , Ez flow,Christrio ,IBD , China glaze , O.P.I , FPO , ORLY, Cuccio Gena ,gewhol.

Bogata oferta produktów do stylizacji paznokci ( np. ok. 600 rodzajów kolorowych akryli , ok. 70 żeli kolorowych , kilka lini żelowych i akrylowych ) pełna gama lini pielęgnacyjnych do stóp i dłoni ( m.in. kilkanaście rodzajów kremów stosowanych w zależności od potrzeb skóry , dotyczy to także pilingów , masek , preparatów zmiękczających ,koncentratów ,eliksirów, specjalistycznych preparatów na wszelkiego rodzaju przypadłości czy problemy ze skórą dłoni i stóp) Wszystko to po to aby każda klientka wyszła od nas zadowolona.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do aromaterapi , a co za tym idzie aby każda wizyta była nie tylko zabiegiem kosmetycznym poprawiającym wygląd i kondycję skóry oraz paznokci , ale także stała się wyjątkowo odprężającym i relaksującym doznaniem.

Przykładem jest nawet zwykły manicure , kojarzony przez większość Pań z moczeniem w wodzie z mydlinami i wycinaniem skórek . Pozwolę sobie zatem przedstawić jak w naszym gabinecie wygląda ta usługa :

Ponieważ manicure to nie tylko paznokcie , ale także dłoń , zawsze oceniamy i konsultujemy z klientką ewentualne dodatkowe zabiegi lub w ramach podstawowego manicure zajmujemy się paznokciami I DŁOŃMI !!!

Dezynfekcja ,następnie oceniamy stan skórek i paznokci , w zależności od potrzeb stosujemy preparaty zmiękczające skórki i do miseczki z wodą dodajemy aromaterapeutyczne musujące kulki dezynfekująco – odżywcze np. wybielające , lub zmiękczajace W międzyczasie zagotowała się woda to robimy , kawkę herbatkę lub coś innego  ( Jeśli dłonie są wyjątkowo suche , nakładamy na nie preparat zmiękczający) Po wymoczeniu skórek i zmiękczeniu dłoni diamentowymi frezami pozbywamy się skórek i błonek zarastających na płytkę , jednorazowe kapturki ścierne pozwolą na usunięcie ze skóry dłoni zrogowaceń i zmiękczonej wcześniej skóry .
Następnie wykonujemy piling płytki paznokcia , opiłowujemy do porządanego kształtu ,odtłuszczamy i nanosimy (w zależności od potrzeb) odżywkę , bazę wyrównującą lub podkład pod lakier. ( Jeśli pazurki malujemy , zdobimy to robimy to właśnie teraz ) a następnie pokrywamy paznokcie preparatem przyspieszającym wysychanie lakieru , na skórki nanosimy specjalistyczną oliwkę , a na dłonie odpowiedni krem z tej samej lini, który wmasowujemy w dłonie klientki robiąc delikatny masaż .

Każdą klientkę traktujemy indywidualnie , zawsze staramy się tak umawiać z klientkami , abyśmy mogli poświęcić im maximum naszej uwagi , a więc nie ma możliwości aby powstała sytuacja gdzie jedna klientka już stoi nad głową innej . Wyznajemy zasadę że liczy się jakość a nie ilość .

Cały czas uczestniczymy w seminariach , szkoleniach i warsztatach aby podnosić kwalifikacje i być na bieżąco we wszystkich nowinkach w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp dlatego też oferta wykonywanych usług jest bardzo często modyfikowana i uatrakcyjniana .

Obgryzione paznokcie:

Zapraszamy wszystkich , którzy nie radzą sobie z tą przypadłością . pomogliśmy już wielu klientom. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę w walce z tym nawykiem . Zapraszamy na konsultację to nic nie kosztuje .