Skip Navigation
 

Wyszukiwarka

Cena od do

» Reklama
FOR-NAILS
» Znajdź nas na Facebooku

Które hybrydy najlepsze
Gelish harmony
Ra nails
Esn gel me
INM
EFexclusive gellacco

usługi

.W naszym gabinecie możesz zadbać o skórę dłoni i stóp a także o paznokcie i rzęsy .

CENNIK USŁUGPERMANENTNE ZAGĘSZCZANIE I PRZEDŁUŻANIE RZĘS (1;1 2;1 3;1) 320zł
Dopełnienie do 3 tygodni 160 zł
Każdy kolejny tydzień + 50 zł Zagęszczenie kącików oczu ( efekt delikatny zalotny lub widoczny karnawałowy ) 150 zł
rzęsy CLD .
Metoda przedłużenia i zagęszczenia dobierana jest na miejscu do kształtu oka klientki a także do oczekiwań.
PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure 50 zł
Manicure hybrydowy 150 zł
Manicure ciepły 70 zł
Manicure +zabieg nawilżająco-odżywczy 100 zł
Zabieg nawilżająco odżywczy na dłonie 70 zł
Zabieg parafinowy na dłonie 70 zł
Manicure + zabieg parafinowy 110 zł
Zabieg ULTRADŻWIĘKI na dłonie 110 zł
Pedicure(frezarka) 110 zł
Pedicure + zabieg wygładzająco odżywczy 160 zł
Pedicure + zabieg parafinowy 170Zł
od 20zł


METODA AKRYLOWA , POLYGEL I ŻEL
Rekonstrukcja naturalnej płytki żelem , polygelem lub akrylem 20 zł jeden paznokieć
Hybryda na stopach french + pedicure 200zł
Hybryda na stopach jeden kolor + pedicure 180 zł
Hybryda na stopach zdobienia + pedicure od 200 zł
Zdjęcie starej masy akrylowej lub żelowej + manicure 100zł

JEŚLI ZAKŁADAMY NOWE PAZNOKCIE _ ZDJĘCIE STAREJ MASY GRATIS!!!
NIE MA MOŻLIWOŚCI MALOWANIA PAZNOKCI U STÓP , ZDOBIENIA , POKRYCIA ŻELEM LUB AKRYLEM BEZ WCZEŚNIEJSZEGO WYKONANIA USŁUGI PEDICURE !!!!

DOPEŁNIENIE I ODNOWA

DOPEŁNIENIE to niewielka korekta tzw odrostu przy wale okołopaznokciowym ,ewentualna poprawa kształtu paznokci i ponowne nabłyszczenie . Dopełnienie możliwe jest do dwóch tygodni od wykonanej usługi (po tym terminie robimy odnowę) Cena za dopełnienie to odpowiednio ½ kwoty jaką zapłaciliśmy za wykonane paznokcie.

ODNOWA to korekta całości paznokcia(zdjęcie większości starej masy) ,ze zmianą lub dopełnieniem wzoru , podniesieniem frenczu , wymodelowaniem nowej krzywej C, itd. .Cena za odnowę to jest zazwyczaj o 10,20zł mniejsza od nowych paznokci , może też być taka sama lub większa zależy od zdobienia.


Wszystkie usługi wykonywane są na profesjonalnych produktach posiadających Atesty Ministerswa zdrowia . Pracujemy na : Grafiti , Entiti , Ez flow,Christrio ,IBD , China glaze , O.P.I , FPO , ORLY, Cuccio Gena ,gewhol.

Bogata oferta produktów do stylizacji paznokci ( np. ok. 600 rodzajów kolorowych akryli , ok. 70 żeli kolorowych , kilka lini żelowych i akrylowych ) pełna gama lini pielęgnacyjnych do stóp i dłoni ( m.in. kilkanaście rodzajów kremów stosowanych w zależności od potrzeb skóry , dotyczy to także pilingów , masek , preparatów zmiękczających ,koncentratów ,eliksirów, specjalistycznych preparatów na wszelkiego rodzaju przypadłości czy problemy ze skórą dłoni i stóp) Wszystko to po to aby każda klientka wyszła od nas zadowolona.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do aromaterapi , a co za tym idzie aby każda wizyta była nie tylko zabiegiem kosmetycznym poprawiającym wygląd i kondycję skóry oraz paznokci , ale także stała się wyjątkowo odprężającym i relaksującym doznaniem.

Przykładem jest nawet zwykły manicure , kojarzony przez większość Pań z moczeniem w wodzie z mydlinami i wycinaniem skórek . Pozwolę sobie zatem przedstawić jak w naszym gabinecie wygląda ta usługa :

Ponieważ manicure to nie tylko paznokcie , ale także dłoń , zawsze oceniamy i konsultujemy z klientką ewentualne dodatkowe zabiegi lub w ramach podstawowego manicure zajmujemy się paznokciami I DŁOŃMI !!!

Dezynfekcja ,następnie oceniamy stan skórek i paznokci , w zależności od potrzeb stosujemy preparaty zmiękczające skórki i do miseczki z wodą dodajemy aromaterapeutyczne musujące kulki dezynfekująco – odżywcze np. wybielające , lub zmiękczajace W międzyczasie zagotowała się woda to robimy , kawkę herbatkę lub coś innego  ( Jeśli dłonie są wyjątkowo suche , nakładamy na nie preparat zmiękczający) Po wymoczeniu skórek i zmiękczeniu dłoni diamentowymi frezami pozbywamy się skórek i błonek zarastających na płytkę , jednorazowe kapturki ścierne pozwolą na usunięcie ze skóry dłoni zrogowaceń i zmiękczonej wcześniej skóry .
Następnie wykonujemy piling płytki paznokcia , opiłowujemy do porządanego kształtu ,odtłuszczamy i nanosimy (w zależności od potrzeb) odżywkę , bazę wyrównującą lub podkład pod lakier. ( Jeśli pazurki malujemy , zdobimy to robimy to właśnie teraz ) a następnie pokrywamy paznokcie preparatem przyspieszającym wysychanie lakieru , na skórki nanosimy specjalistyczną oliwkę , a na dłonie odpowiedni krem z tej samej lini, który wmasowujemy w dłonie klientki robiąc delikatny masaż .

Każdą klientkę traktujemy indywidualnie , zawsze staramy się tak umawiać z klientkami , abyśmy mogli poświęcić im maximum naszej uwagi , a więc nie ma możliwości aby powstała sytuacja gdzie jedna klientka już stoi nad głową innej . Wyznajemy zasadę że liczy się jakość a nie ilość .

Cały czas uczestniczymy w seminariach , szkoleniach i warsztatach aby podnosić kwalifikacje i być na bieżąco we wszystkich nowinkach w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp dlatego też oferta wykonywanych usług jest bardzo często modyfikowana i uatrakcyjniana .

Obgryzione paznokcie:

Zapraszamy wszystkich , którzy nie radzą sobie z tą przypadłością . pomogliśmy już wielu klientom. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę w walce z tym nawykiem . Zapraszamy na konsultację to nic nie kosztuje .